טלקום

PB Digital לעולם הטלקום

תעשיית הטלקום תומכת באירוע האבולוציוני המשמעותי ביותר מאז כניסתו של המרחב האינטרנטי. מכשירים חדשים – כגון טלפונים חכמים, טאבלטים –  שידורי לויין, רשתות חברתיות משפיעים על שגרת חיינו היום יומית. ככל שיותר לקוחות מאמצים כלים אילו, עולם ההזדמנות גדל ועמו גם התחרות בין החברות השונות.

יכולת ההתאמה המהירה לערוצי התקשורת החדשים, שיפור חויית הלקוח ויצירת קשר ישיר ואישי עמו מהווים חלק אינטגרלי משמעותי בשימור לקוחות החברה.


התועלות למגזר העסקי

  • תשתית רוחבית בעלת יכולות אינטגרציית נתונים קלה ליישומים הארגוניים
  • שיפור הגמישות התפעולית – יצירת טפסים חדשים ועדכונם מתבצעים במהירות רבה, ביקורת מלאה על עבודת הטפסים, שילוב של גרסאות הטופס ותיעוד היסטוריית הטופס
  • ארכוב של כל חוזה, מכתב או טופס מעבדה באופן אוטומטי ויכולת אחזור הטופס
  • חיסכון בעלויות ברכישת נייר מודפס מראש והלוגיסטיקה הכרוכה בכך
  • הטמעת מערכת חתימה גרפית ודיגיטלית להגברת היעילות העסקית

הפתרון

חברות הטלקום נדרשות לפתרון כולל בזמן הטמעה מהיר. יכולת התגובה שלהן למהלכי השוק הינה פרמטר מרכזי בבחירת הפתרון.  PB Digital Customer communication Management מאפשר לארגון המטעה מהירה ומעבר מדורג ומבוקר מהליך של טפסים עסקיים ידניים להליך אוטומטי מלא כולל שילוב של חתימה ויכולת הנגשה למסמך.

רכיב ה- PB Digital Oupput Controller מאפשר יכולת ארכוב של המסמכים בתיק הלקוח ללא צורך של הדפסה ו/ או תיוק ידני. הרכיב מאפשר יכולת של אינדוקס הטופס על מנת למצוא אותו בזמן מהיר בשלב מאוחר יותר.
רכיב ה- PB Digital DesignerPro מאפשר עיצוב מהיר של תבניות ללא תלות בגורם חיצוני ובכך לייעל את מעבר הטופס העסקי לסביבה הייצור.

PB Digital Server מאפשר תמיכה הן בטפסים התפעוליים בסניף – תמיכה בתהליכי On line  – והן בתהליכי אצווה כגון עיבוד חשבוניות.

האתגר העסקי

אחד מכללי המפתח המאפשר בידול בשירות בשוק סלולארי תחרותי הוא היכולת של הספק לייצר שירותים חדשים ומבצעי שיווק במהירות אפשרית. תיעוד עסקי הוא גורם מכריע במשוואה זו. החל מחוזי שירות ועד עדכון ושינוי צורות חיוב ואף מעבר לכך, העיצוב, ניהול והפקת המסמכים הקריטי לעסק חייב להתנהל בגמישות מירבית.


קשרי לקוחות משופרים וקיצור תהליכי הטיפול בלקוחלהתנסות חינם ב PB Digital - המערכת המובילה בישראל לניהול תקשורת עם לקוחות

ויצירת מסמכים דיגיטליים חכמים