קמעונאות

PB Digital לעולם הקמעונאות

התפתחות הטכנולוגיה המהירה מציעה לחברות הקמעונאיות מגוון רחב של פתרונות שהעיקרי שבהם משנה את ניהול מערך המידע בין החברה הקמעונאית לספקיה וללקוחותיה. חברות הקמעונאיות נדרשות לפתח אסטרטגיה חדשה לניהול עיצוב והפצה של מסמכים עסקיים בזמן אמת ושימור התקשרות מול הגורמים העסקיים.


התועלות למגזר העסקי

  1. תמיכה מלאה בתשתית EDI
  2. מערכת מרכזית המאפשרת תמיכה בכלל תהליכי הא"וש הקמעונאים
  3. התייעלות מעבר המידע בין הארגון ללקוחות, לספקים ולשותפים העסקיים
  4. מעבר למחסן דיגיטאלי שמייתר את הליך ההדפסה והחתימה הידנית

הפתרון

PB Digital Customer Communication Management מאפשר לכל ארגון קמעונאי לנהל את מערך הפלטים שלו באופן מרכזי ובונה ערוץ הפצה אחיד.

PB Digital Output Navigator מאפשר הפקה של מסמכים עסקיים ושליחתם ללקוח, עיצוב מדבקות והדפסתם בפס הייצור, במרלוג או במעבדה. בנוסף ה- Navigator מאפשר הפצה של טפסים חכמים ובשילוב סבב אישורים וחתימות על גבי המסמך.

PB Digital Interface Compositor מאפשר לא רק בנייה מהירה של ממשקים מול מערכות הליבה אלא גם תומך בקבלה של מסמכים עסקיים מחוץ לארגון, כדוגמת חשבונית ספק, וייבוא נתוני המסמך במערכת ה- ERP הקמעונאית.

האתגר העסקי

מערך המסמכים העסקיים עבור העולם הקמעונאי מאגד הן מסמכים שהארגון שולח ללקוחותיו והן מסמכים שהארגון מקבל מספקיו. בעולם המסמכים הקמעונאי, מסמך יכול להיות לא רק הצעה או חשבונית אלא גם מדבקה של מוצר המשלבת תיאור המוצר במספר שפות בשילוב ברקוד או תמונה. עבור הארגון קיימות מספר רב של מערכות לתמיכה בתקשורת מול הלקוח, בתקשורת מול הספק ובניהול המסמכים עבור פס הייצור.
בנוסף, כל מערך האישורים מתבסס על הדפסה וחתימה ידנית ועובר בפס הייצור או במרלוג באופן ידני וללא בקרה.


להתנסות חינם ב PB Digital - המערכת המובילה בישראל לניהול תקשורת עם לקוחות

ויצירת מסמכים דיגיטליים חכמים