נגישות

בישראל חיים כמעט שני מליון אנשים עם מוגבלויות מסוגים שונים – לקויי ראייה, לקויי שמיעה ובעלי מגבלות אחרות. "נגישות אוניברסלית" של PB Digital מאפשרת לכולם לצרוך את המידע ממסמכי וטפסי PDF .

מידע ממלא תפקיד מרכזי בחברה המודרנית והוא הופך להיות יותר ויותר נפוץ בצורה דיגיטלית בלבד. בעולם כולו PDF הפך להיות הפורמט הסטנדרטי והנפוץ ביותר להעברת מידע וזאת בזכות אמינותו הגבוהה והיותו נוח וידידותי למשתמש.

על מנת להבטיח גישה למסמכי PDF לאנשים רבים ככל האפשר, פותח תקן ISO 14,289-1  (המוכר יותר כ- PDF/UA).

"UA" – Universal Accessibility או בעברית "נגישות אוניברסלית"   מתייחסת לדרישה המרכזית של התקן הסטנדרטי. זה ההגדרה המלאה הראשונה של סט דרישות למסמכי PDF נגישים.

PDF / UA מאפשר לאנשים עם מוגבלויות את היכולות הבאות:

  • שימוש במסמכי PDF ללא סיוע מאחרים
  • להגיע למטרה מסוימת בקלות, ישירות, ובתוך פרק זמן סביר
  • שימוש באותה איכות במסמכי PDF כאנשים ללא מוגבלות

באמצעות PB Digital  PDF/UA ניתן להוסיף תגיות לקבצי PDF ולבנות בעזרתן את תוכן ומבנה המסמך. תגיות הן סימני תוכן סטנדרטיים המהווים  דרישה קריטית עבור כל צורה של טכנולוגיה מסייעת, כגון קוראי מסך, עכברים מיוחדים, זיהוי דיבור ותוכנת טקסט לדיבור.

עפ"י חוק הנגישות שתוקפו החל מ 25/10/2015 כל מידע חדש המוחצן לציבור על גבי מסמכים מחייב הנגשה מלאה. מערכת PB Digital V6 החדשה מכילה באופן מובנה תמיכה מלאה בתקן PDF / UA ומאפשרת לכם לעשות שימוש ביכולות אלו להנגשת מסמכי ה- PDF הקיימים והעתידים לבוא.

להתנסות חינם ב PB Digital - המערכת המובילה בישראל לניהול תקשורת עם לקוחות

ויצירת מסמכים דיגיטליים חכמים